Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Profesjonalny sprzęt fotografa

waznachwila

Ważna chwila

menu

  1. Strona Główna
  2. Dodaj do Ulubionych

księga gości

  1. Księga Gości 0
  2. Dodaj do Księgi

Mój profil

Opis bloga

mój avatar

archiwum

    2016
    Styczeń

linki

ulubieni

Licznik odwiedzin

Zajrzało tutaj już 35752 osób

Profesjonalny sprzęt fotografa

Wielu osobom wydaje się, że fotografia ślubna to nic trudnego – wystarczy wziąć stosowną cyfrówkę, odnaleźć zlecenie i już można zarabiać kilkaset złotych za jedno popołudnie. Nic jednak bardziej mylnego! Jak w każdej specjalizacji fotograficznej zasadne są prawidłowe odruchy powiązane nie tylko z wyborem ustawień sprzętu, czy zawodowym rynsztunkiem, lecz również powiązane z sztuką znalezienia się w stosownym otoczeniu o trafnym czasie, a w następstwie tego umiejętności fotografowania najistotniejszych momentów. W przypadku fotografii ślubnej nie ma miejsca na powtórki ujęć!

Ogłoszenia

Bardzo często na słupach ogłoszeniowych można odnaleźć przyklejone kartki z treścią „fotograf ślubny Kraków”, „fotografia ślubna Kraków”, „fotografia ślubna Warszawa”, czy co więcej „tani fotografik ślubny”. Należałoby sprawdzić dokładnie obwieszczenia, jako, że ślub jest niezwykle istotnym dniem dla większości osób – czy jest opłacalne psuć sobie jego atmosferę i późniejsze pamiątki tym, że chcieliśmy zaoszczędzić na usługach zawodowego fotografa ślubnego sto złotych?

Jak wiele to kosztuje?

Koszt usług fachowego fotografika ślubnego to w zależności od naszych oczekiwań i jego poziomu koszt od około kilkuset złotych. Wszystko zależy też od tego, jak długo fotografik ma spędzić z nami czas – czy ma być obecny wyłącznie podczas samej ceremonii ślubnej, czy także w czasie całego wesela i poprawin.


Głosuj (0)
21:02:44 18/01/2016 [Powrót] Komentuj